Anunț deschidere an școlar 2021-2022

Anunț deschidere an școlar

ANUNȚ DESCHIDERE AN ȘCOLAR 2021-2022

Stimați părinți, dragi elevi,

Festivitatea de deschidere a anului școlar 2021-2022 va avea loc în data 13 septembrie 2021, în curtea școlii de la ora 09:00, pentru clasele pregătitoare. Este permis accesul, în curtea școlii, doar părinților de clasă pregătitoare! La festivitate participanții au obligația de a păstra masca de protecție și de a respecta măsurile de distanțare.

• Clasele pregătitoare- vor veni la școală la ora 09:00 și vor fi primiți în curtea interioară de cadrele didactice;
  • Clasele I- vor veni la școală la ora 09:00 și vor fi așteptați de cadrele didactice în parcul din fața școlii;
  • Clasele II, III și IV- vor veni la ora 10:00 și vor merge direct în sălile de clasă;
  • Clasele de gimnaziu- vor veni la școală la ora 12:30 și vor merge direct în sălile de clasă;

Conducerea și întregul colectiv profesoral al Școlii Gimnaziale ,,Anton Pann” urează tuturor elevilor mult succes în noul an școlar!